"חברים מקשיבים" הוקם לפני כעשר שנים על ידי קבוצה של בחורים מישיבות גבוהות שהיו בקשר עם חבר'ה מישיבות תיכוניות והגיעו למסקנה שחסר מקום בו יהיה אפשר לברר שאלות בעניני אמונה, צניעות, הלכה, התלבטויות אישיות וכדו'. לשם כך הקמנו קו טלפוני בו אנו עונים לשאלות ומנסים לברר יחד אתכם את כל הנושאים הללו, בכדי לאפשר לכל מי שרוצה לשאול, להתיעץ ולהעמיק לעשות זאת.

בתום השיחה נשתדל להמליץ על מקורות נוספים לעיון בנושא. הקו מיועד לבנים ולבנות כאחד (בנות שירצו יוכלו לדבר עם בנות), והפניה אליו היא חינם ואם תרצו - אפשרי בעילום שם.

באתר שלנו תוכלו למצוא אלפי שאלות ותשובות ומאות סיפורים ומאמרים בכל הנושאים שמענינים אתכם.

{הערות: השאלות שבאתר כולן אמיתיות ונשאלו על ידכם. חלק מהתשובות נשלחות אישית לשואל/ת בלבד. תשובות שיכולות להביא תועלת לבני נוער אחרים יתפרסמו באתר (תוך כדי השמטת כל פרט מזהה, כמובן)}.


לעיתים אנו מרגישים שאין די בתשובה בכתב ואנו מבקשים מהשואל/ת להתקשר לקו ולשוחח אישית איתנו, כדי שנוכל להבין טוב יותר את השאלה ואת המצב בו נמצא השואל, בכדי שנוכל לתת תשובה טובה ואמיתית יותר.


התשובות נכתבו על ידי אנשים שונים ויועדו לשואלים בגילאים שונים, ולכן יתכנו הבדלים בסגנון וברמה בין התשובות השונות.


אנו גם פועלים בישיבות תיכוניות ואולפנות בשבתות עיון בנושאים שונים ומשתדלים לשמור על קשר רצוף עם החבר'ה.

אז אתם מוזמנים להתקשר או לפנות אלינו בכל דרך שתרצו (סודיות מובטחת) ולספר גם לחבריכם על הקו ועל האתר שלנו.


הקו הפתוח "חברים מקשיבים" - טל' - 1599-5000-54 (ימים א'-ה', משעה 21:00 עד 1:00 בלילה) , ת.ד 2164 שוהם 60850, דוא"ל makshivim@kipa.co.il או דרך האתר הזה.

כל הפעילות נעשית בהתנדבות מלאה על ידי קבוצה של כמה עשרות גברים ונשים צעירים בשנות העשרים לחייהם. אין לנו מימון ותמיכה משום מוסד רשמי, ולכן כל מי שיוכל לעזור בעניין הזה - יוכל לסייע מאד.

שלכם תמיד
"חברים מקשיבים"

 




חפש